Voor ons putting green projecten gebruiken we de kustgras ‘Golf’ en ‘Green’ en dit is speciaal ontwikkeld voor (privé) puttinggreens. Zo kunnen we een juiste afscheiding maken voor het gedeelte waar de hole zich bevindt en fringe. Beide types hebben een poolhoogte van 14mm
Golf
Door zijn korte en gekrulde vezel is het product uitermate geschikt voor professionele toepassingen. Het product heeft een stimpsnelheid: 7,5 – 8,0.
Green
Het product heeft echter een hoger stekental en daardoor een nóg hogere stimpsnelheid! Het product heeft een stimpsnelheid van 8,5 – 9,0.
Meer informatie nodig? Neem dan contact met ons op
Wij geven graag persoonlijk advies over de mogelijkheden van het kunstgras en de inrichting van je gewenste speelruimte of sportveld. In de meeste gevallen komen wij hiervoor op locatie een kijkje nemen.
Wij sturen je stalen toe van de verschillende typen kunstgras die voor jouw project geschikt zijn. Met deze stalen kun je een weloverwogen keuze maken.
Wanneer je een keuze hebt gemaakt, sturen wij je een offerte op maat. Deze offerte wordt stap voor stap opgebouwd, waardoor je exact ziet waar de verschillende kosten vandaan komen.
Bij een akkoord op de offerte plannen we direct de definitieve aanlegdatum in. We zijn erg flexibel en werken ook op zaterdag. Hierdoor kunnen we altijd op zeer korte termijn een passende datum vinden.
Binnen enkele weken komt ons professionele aanlegteam bij je langs om het project te realiseren. Na afloop zullen zij het project samen met de opdrachtgever opleveren.
Wij geven tien jaar garantie op de kleurechtheid en op het loslaten van de vezels. Het garantiecertificaat wordt direct bij oplevering overhandigd. Indien gewenst kunnen we ook een onderhoudscontract overeenkomen. Hiermee wordt je geheel ontzorgd en kan het oneindige speelplezier beginnen!
Vul onderstaande formulier in om gratis onze brochure aan te vragen